Forum Mścicieli Marduka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-09-10 23:54:22

Belial

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 15
Punktów :   

Przedstawmy się!

Jak to na takich forach bywa, tak i tutaj nie mogło zabraknąć tego tematu Tak więc dla przykładu zacznę

W grze Belial, jak nick forumniany zresztą wskazuje:p

W realu: (rzadziej) Tomek, (praktycznie zawsze) Dyzma

Skończone Technikum Mechaniczne o profilu Technik mechanik lotniczy, dyplom potwierdzający umiejętności zawodowe ale szczerze to mechanik taki ze mnie jak z [cenzura]

Aktualnie uczę się zaocznie w Wawie Zarządzania. A, od jakiegoś już czasu myślę o poprawieniu matury i dostania się na jakąś resocjalizację czy coś w ten deseń.

Praca hmmm... to technikiem serwisu i montażu jestem w firmie zajmującej się sprzedażą i montażem wyposażenia piekarni

Zainteresowania: ostatnio znów coraz bardziej WoW mnie wciąga a tak poza tym to lubię InO chociaż dawno nie byłem, pochodzić do lasu na winko z dziewczyną, Papierowe RPG zwłaszcza Warmłotek.

To chyba tyle

Aha rocznik '88

Offline

 

#2 2009-09-11 00:26:52

Raptar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 18
Punktów :   

Re: Przedstawmy się!

Skoro już przykład został podany to i Ja zaznaczę swoją obecność.

rocznik nieco starczy bo '82 wykształceń i takich tam nie lubię podawać, ale z zawodu uwaga .. fizyk.
Strasznie to brzmi ale przyjaźnie w realu wygląda.

W dowodzie Łukasz, dla przyjaciół Ktosiek.

Zainteresowania .. hmm co tym nie jest muzyka (rock, metal, klasyka), książki (fantasy, sci-fi, horror, thriller), filmy (większość), sport (squosh), mitologia (summer, egipt, słowiańska), .. itd. itp.

Offline

 

#3 2009-09-13 14:07:51

evilkaa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawmy się!

real: Anka
nauka: AGH w Krk, kierunek: Inżynieria Środowiska, rok: 2, ale ur. 88:]
zainteresowania różne: muzyka (indie rock, rock), książki ("Katedra w Barcelonie", "Liżąc ostrze", "Toy Wars"- czyli różne gatunki), sport (rower- rekreacyjnie ale lubie:], koszykówka, siatkówka, nie cierpię piłki nożnej, no chyba, że gra FC Barcelona:])
a i nie lubie koloru różowego:/
i nie wiem co jeszcze... może jeszcze coś kiedyś dopisze:]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bodomki.pun.pl www.mhhk.pun.pl www.wwe-attitude.pun.pl www.pokemon-ultra-gra.pun.pl www.turbogamehero.pun.pl