Forum Mścicieli Marduka

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-09-10 23:57:58

Raptar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 18
Punktów :   

Początek

Postanowiłem już jakiś czas temu że nasz legion ( nie wiem jak jest w innych ani na innych grach) będzie Legionem bardzo demokratycznym. Tak więc chciałbym aby wszelkie decyzje chociażby związane z dalszym rozwojem naszego Legionu były "sondowane" na tym Forum i dzięki temu każdy z nas graczy będzie czuł że ma wymierny wpływ na całokształt.

Zaproponowałem, aby każdy z Nas wpłacał na początek 1000 denarów tygodniowo. Uważam, że nie jest to duża kwota i wszyscy będą w stanie tego dokonać. Niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi czy uważacie to za dobry czy zły pomysł więc założę sondę.

Sprawa druga to taka, że uzbieraliśmy już ponad 1k denarów i trzebaby przeznaczyc je na jakieś dodatki "Legionowe", tak więc zakładam i taki temat.

Mam nadzieję, że nie będziecie mieć nic przeciwko aktywnemu braniu udziału w Legionie. Ci co nie będą takowego udziału brać zakładam, że przyjmą z godnością to co większość postanowi.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy ..

Offline

 

#2 2009-09-15 22:22:25

Mortimus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 16
Punktów :   

Re: Początek

Idziemy dalej...

Chciałbym dodać jeszcze jednego, maksymalnie dwóch członków do legionu, a potem...i tu pojawia się pytanie.
Zrealizowaliśmy już pierwszy plan. Mamy ochronę poległych, jak i nowych ludzi (no, na razie jednego... ).

CO DALEJ?
Czekam na propozycję rozwoju.

Offline

 

#3 2009-09-16 16:16:33

darecki65

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Początek

Witam, co prawda niewielkie mam doświadczenie tutaj ale myślę że dobrym pomysłem byłoby rozszerzenie legionu.. powoli i konsekwentnie wprowadzać kolejnych dobrych graczy z nacji Babilonu.. pozwoli nam to na okrzepnięcie i zdobycie coraz wyższej pozycji... howgh... )

Offline

 

#4 2009-09-16 17:11:38

Mortimus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 16
Punktów :   

Re: Początek

No właśnie tu pojawia się subtelny problem. Aktywnych Babilończyków jest mało i...ciężko kogoś znaleźć. Obawiam się, że wkrótce pojawi się potrzeba werbowania najemników z innych nacji.

Pozwólcie, że postawię sprawę jasno. Jeśli nie podzielicie się swymi pomysłami, sam wybierać będę drogi rozwoju. Tylko by potem nie było pretensji
Śmiało ludzie, przecież po to jest to FORUM!

Offline

 

#5 2009-09-17 23:08:14

Belial

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 15
Punktów :   

Re: Początek

Co do dróg rozwoju to powiem, że trudno się trochę zdecydować, ale wiem jedno. Nie ładować punktów w przeskok czasu, rozumiem, gdyby zmniejszało to o 30 sek czy 1 minutę, ale tak to na razie strata kasy po prostu jest. Myślę, że trzeba skupić się na innych tylko nie na tym...

Offline

 

#6 2009-09-18 04:38:21

grongor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Początek

Mysle ze błedem jest ładowanie w wzrost doświadczenia, te ilosci doswiadczenia są minimalne, a lepiej nie leciec coraz wyzej za bardzo z levelami doswiadczenia jak sie ma za słabe uzbrojenie i ogolnie za słabe statystyki. Sam widziałem takich 11-12 poziom a bron i staty mieli maaaaaaaaarne i ja ich rąbałem śmiało majac jeszce wtedy 9 poziom. Ochrona poległych na maxa, to podstawa jak sie mamy bronic przed innymi legionami i wogole przed PVP.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychoterapiaforum.pun.pl www.h3wodka.pun.pl www.superpuder.pun.pl www.formula1.pun.pl www.fofteam.pun.pl